Замовити

Проекційне обладнання

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Проекційне обладнання

Вам не по кишені оренда LED екрану чи плазмової панелі? Фахівці з ПРІМОЛАЙТ запропонують вам чудові якісні проектори та екрани до них. Адже проектор здатний створити дуже якісне зображення. І ви зможете подивитися на своїй презентації, семінарі чи конференції фільм; на весіллі – свою Love Story чи створене спеціально для вас пісочне шоу; на іменинах, дні народженні чи ювілеї – відеозаписи та фотографії; на корпоративі – музичні та гумористичні кліпи, а на вечірці можете навіть побавитися в якусь комп’ютерну гру.

І звісно, ПРІМОЛАЙТ підбере вам відповідний проекційний екран. Бо навіть дуже дорогі моделі проекторів не зможуть відобразити якісну картинку на будь-якій поверхні, стіні чи шпалерах. Тільки ідеально рівне полотно проекційного екрану правильно добраного розміру зробить картинку чіткою, а кольори – насиченими.

Відповідно до різних задач та умов експлуатації ПРІМОЛАЙТ має в своєму розпорядженні проектори для великих та малих залів, виїзних заходів, пісочних та лазерних шоу. І до кожного з них підбере такий екран, який гарантує найвищу якість і гармонійно впишеться в стиль художнього оформлення заходу: настінний чи настільний, на тринозі чи на рамі, механічний чи моторизований, або ж спеціальний для пісочного чи лазерного шоу.

ДО УВАГИ ЗАМОВНИКІВ! ПРОЕКЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ ЗДАЄТЬСЯ В ОРЕНДУ ТІЛЬКИ ЗА УМОВИ, ЩО НА ЛОКАЦІЇ ПРИСУТНІЙ НАШ ТЕХНІЧНИЙ ПЕРСОНАЛ.

 

замовити

Замовити

Проекційне обладнання