Замовити

Висотний феєрверк

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Висотний феєрверк

Салют чи висотний феєрверк додасть вашому святу грандіозності та величності. Цей найбільш видовищний та наймасштабніший вид піротехнічного мистецтва, як правило, стає потужним заключним акордом весілля, ювілею, корпоративу, професійного свята, концертного виступу чи дня міста. Салют є завжди доречний як ознаменування радості від настання нового року чи значного особистого досягнення.

Піротехніки ПРІМОЛАЙТ завжди підбирають висотні феєрверки індивідуально під кожного замовника, враховуючи усі його побажання, тривалість салюту і специфіку майданчика, на якому відбуватиметься піротехнічне шоу.

Особливо ефектними є салюти, влаштовані на святі, організованому на узліссі чи березі водойми. Адже краса феєрверку залежить не стільки від величини та кількості випущених зарядів, скільки від мистецьки вибраного місця, вдалої композиції, розподілу кольорової гами та гармонійного використання особливостей навколишнього середовища. Фахівці ПРІМОЛАЙТ докладно проконсультують вас з усіх цих питань і феєрверк на вашому святі неодмінно залишить у ваших гостей незабутні враження.

замовити

Замовити

Висотний феєрверк