Замовити

3d mapping шоу

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

3d mapping шоу

ПРІМОЛАЙТ із задоволенням пропонує вам послугу 3d mapping. Ця ультрасучасна технологія стає все більш популярною, дозволяючи створювати просто феєричні спецефекти в шоу-програмах різного напрямку та рівня складності.

В основу технології 3d video mapping покладений принцип використання замість екрану предметів різних форм та розмірів. Екраном може стати весільний торт, співак, весільна пара під час першого танцю, будівля тощо. Для отримання об’ємних зображень ПРІМОЛАЙТ використовує проектор, і при точному накладенні проекції на імпровізований екран перед очима глядачів постає дивовижне світлове шоу. Вражаюче красиво виглядає 3d проекція з музичним супроводом на вулиці, коли стемніє.

ПРІМОЛАЙТ потішить вас архітектурним, інтер’єрним чи об’єктним 3d mapping шоу.

Архітектурний videomapping  (architectural, building mapping) — це 3D-проекція на будь-який архітектурний об’єкт. При розробці контенту шоу (концепції/сценарію)  відправним моментом є саме архітектура будівлі та окремих її елементів, тому кожне mapping шоу унікальне і його контент не може бути використаний на фасаді іншої будівлі.  Завдяки цьому різні архітектурні елементи при накладенні відеопроекції можуть приймати цілком несподівані й дивовижні форми, бо на споруді створюються оптичні ілюзії, які сприймає око глядача.

Інтер’єрний 3D mapping —  тут об’ємне зображення проектується на стіни чи стелю. Технології дозволяють перетворювати їх на будь-який об’ємний, найфантастичніший і одночасно дуже реалістичний пейзаж, трансформуючи і перетворюючи простір.

Об’єктний 3D mapping — це об’ємна відеопроекція на окремі предмети, наприклад, на автомобілі, декорації, людей, букети тощо. З допомогою спеціально намальованого контенту створюється ілюзія руху чи трансформації об’єкта.

3-D mapping show при подачі торта, або іншими словами світлове проектування зображення у 3D форматі на весільний торт чи підсвітка торта, яке завжди викликає неймовірний вибух емоцій  у всіх гостей. Це остання новинка шоу-програм на весіллях у Львові

ПРІМОЛАЙТ розробить 3d mapping шоу для видовищного оформлення міських заходів під час днів міста, відзначення культурно-історичних подій, державних свят; корпоративів; концертів та шоу-програм; весіль; презентацій; виставок; фільмів та відеокліпів.

замовити

Замовити

3d mapping шоу