Замовити

Генератори вогню

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Генератори вогню

Газові пальники-вогнемети використовують тоді, коли потрібно досягти ефекту полум’я під час урочистих подій, клубних вечірок та концертів. Потужні вогняні струмені спалахують високо вгору в пікові моменти забави, торжества чи виступу на сцені, привертаючи увагу до ключових епізодів найвищого кульмінаційного піднесення. Поєднання полум’я та музики заводить, посилює відчуття драйву, запалює, викликає щирий захват.

Імітація вогню під час концертів – це один із найбільш видовищних ефектів. Підкреслюючи загальну стилістику вечора чи індивідуальний стиль виконавця, вогонь, ніби спалахи найвищого ентузіазму та пристрасті виділяє кульмінаційні моменти сценічних творів. Вогняні спалахи створюють ефект живої дії на сцені. Вогонь також може стати неповторним антуражем при створенні «червоної доріжки», обрамленої палаючими факелами або час від часу спалахуючими язиками полум’я. Особливо красиво на сцені буде виглядати імітація вогню в зимову пору року. Холодна стужа, сніг навколо, і тут раптом спалахи вогню. Це неймовірно видовищно і викликає у глядачів бурю емоцій.

Генератор вогню і є тим приладом,  який створює ефект справжнього полум’я. Він генерує вогняний потік, який сягає 5 метрів. Такі прилади можуть використовуватися як в закритих приміщеннях, так і на відкритому повітрі. Для приміщень використовують тільки спеціальну сценічну техніку – професійний паливний пальник з пониженою температурою горіння і високим рівнем безпеки. Приладом керують з допомогою DMX пульта, а висоту полум’я встановлюють для невеликих приміщень - до 1,5 метрів, для великих приміщень і відкритих майданчиків - до 5 метрів. «Вогняні стовпи» можуть бути різні за своїм кольоровим наповненням.

ПРІМОЛАЙТ надасть в оренду як вертикальні, так і горизонтальні газові генератори вогню. Ми фахово встановимо їх, докладно проінструктуємо і зробимо найяскравіші моменти вашого свята чи виступу не лише полум’яними, а й цілком безпечними.

замовити

Замовити

Генератори вогню