#фотомодель/назваопис і характеристикик-cтьціна

Замовити

Холодні фонтани

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

переглянути прайс

всі відео

Холодні фонтани

Холодні якісні фонтани відзначаються невисокою температурою горіння і практично повною відсутністю диму та запаху. Тому їх можна комфортно використати як на відкритому повітрі, так і в приміщенні.

Завдяки відносно невеликій висоті та тривалості горіння, холодні фонтани просто ідеальні для використання під час першого танцю наречених в ресторані, бенкетних та концертних залах, на сцені. Вони викликають незабутні враження саме через можливість знаходитися безпосередньо поряд з цим піротехнічним дивом. Безпечна відстань до людей – до 1 метра. Поряд з таким фонтаном можна сміливо пройти, танцювати чи стояти, і ніякої шкоди він вам не завдасть.

Холодний фонтан вивергає красивий сніп сріблястих або золотистих іскор висотою від 0,5 до 6 метрів. Запуск відбувається від електрозапальника. У процесі горіння (тривалість роботи становить від 10 до 60 секунд) висота й інтенсивність іскор збільшуються, створюючи чудове видовище. Для організації піротехнічних шоу в приміщенні можна використовувати відразу декілька холодних фонтанів в комплексі і створювати з них красиві V і W подібні фігури, «павині хвости», арки і фонтануючі доріжки.

Комплекти холодних фонтанів від ПРІМОЛАЙТ, вміло розставлені та підключені, додадуть іскристої барвистості таким найурочистішим моментам як вручення нагороди чи подарунка. Вони зроблять ефектною появу на сцені зіркового артиста, прикрасять відеокліп. На весіллі холодні фонтани можуть бути застосовані в таких епізодах: перший танець молодят, зустріч весільної пари в ресторані та проводи молодят з ресторану (доріжка з фонтанів), винесення й розрізання весільного торта.

Для залу ідеально підійдуть фонтани 1,5-2 метри висотою і тривалістю 20 секунд. Цього цілком достатньо, щоб прикрасити перший весільний танець. Якщо ви плануєте запуск фонтанів надворі (доріжка з фонтанів), то рекомендуємо фонтани 3 метри висотою й тривалістю 30-50 секунд. Вони більш пишні та яскраві.

Піротехнік від ПРІМОЛАЙТ приїде у наперед визначене місце за 30 хвилин до запуску. Він перевірить обладнання, зарядить фонтани, обговорить сценарій їх запуску з координатором свята. На встановлення усього необхідного для запуску обладнання знадобиться 1-2 хвилини. У потрібний момент піротехнік натисне кнопку і підпалить фонтани. При цьому наш піротехнік подбає про повну пожежну безпеку на майданчику.

замовити

Замовити

Холодні фонтани