Замовити

Конфеті-машина

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Конфеті-машина

Є кілька способів розпилювання конфетті: вистрілювання з конфеті-машин, миттєве та тривале видування. З допомогою конфетті-машин можна прикрасити найурочистіші миті вашого свята Конфетті-Дощем чи Конфетті-Штормом. Конфетті-Дощ – це потік барвистих клаптиків, який повільно падає з висоти. Конфетті-Шторм – ще цікавіше видовище: тривалий потік конфетті утворює в повітрі іскристу хмарину.
Миттєве видування чи вистрілювання яскраво ознаменує момент вручення подарунка чи нагороди, настання важливої миті, появу іменинника, фінал першого танцю весільної пари. При поступовому видуванні ефект може тривати під час усього танцю, музичного номеру чи фрагменту відеокліпу. 
Матеріали, використані для виготовлення конфетті, здатні максимально збільшити аеродинамічні властивості цих виробів. Конфетті з паперу – яскравіші та ефектніші. Останні новинки – можливість надавати конфетті різноманітних форм: барвистих квіточок, сердечок, кружечків, квадратиків, трикутників, блискіток.
Серпантин також створює феноменальне видовище. Його можна використати вдень і вночі, в невеликих приміщеннях та на величезних площах. Схожі на безліч маленьких хвостатих комет, весь простір заповнять тисячі різнобарвних стрічечок різної довжини та ширини. З їх допомогою можна створити ефект дощу, водоспаду, фонтану чи кольорової завіси. 
Серпантин чудово підходить для комбінування з іншими видами спецефектів. Він легкий у прибиранні та очищенні майданчика, на якому ви проводите свято. Серпантин гарантує кілька хвилин небесного захоплення  – святкова подія неодмінно стане незабутньою для вас!
ПРІМОЛАЙТ залюбки надасть вам в оренду пневмогармати, бластери конфетті машини з наповнювачами чи без них. Також наші фахівці забезпечать їх доставку, монтаж та демонтаж і роботу оператора.

замовити
Панська гора

Замовити

Конфеті-машина