Замовити

СО2 джети

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

СО2 джети

В процесі пошуку нових візуальних ефектів були придумані «Спалахи CO2», призначені для створення секундних доволі високих стовпів диму. Прохолодний струмінь повітря, запущений в сам розпал клубної вечірки чи весільної дискотеки, за лічені секунди не лише приємно освіжить розпалене товариство на танцполі, а й додасть йому нового драйву.

Цей генератор кріо-ефектів буде дуже доречний для підкреслення кульмінаційних моментів під час концертів, шоу-програм, зйомок відеокліпів. До того ж, використання вуглекислоти не потребує спеціальних погоджень із службами пожежного нагляду. Тому СО2 джети можна застосувати там, де заборонене чи неможливе встановлення газових пальників-вогнеметів.

Генератор диму (СО2) створює ефект льодяних потоків білого диму, який миттєво випаровується. Дуже потужний потік холодного повітря піднімається вгору і вкриває зал білою пеленою туману, яка дуже швидко, протягом 2-3 секунд, безслідно зникає. Кріогенератор (генератор СО2) здатний викидати дим на висоту до 8 метрів. Візуально цей ефект може працювати як знизу вгору, так і зверху вниз. У поєднанні зі спеціалізованим сценічним світлом заливного типу можна забарвлювати потоки диму різними кольорами. Генератор СО2 універсальний у використанні – він призначений для роботи як на відкритих майданчиках, так і в закритих приміщеннях. З його допомогою можна надавати об’ємності, загадковості сценічній дії, приховувати недоліки приміщення та багато іншого.

Генератор СО2 може бути виконаний у вигляді невеликого пістолета. СО2-пістолет («СО2 gun») – це ручний генератор, який видає потік білого диму протяжністю до 9 метрів. Тому кульмінаційним моментом музичного номеру може стати «стрілянина» з такого от пістолета, яка викличе неймовірно сильні емоції у глядачів.

ПРІМОЛАЙТ залюбки не тільки віддасть в оренду якісні СО2 джети, але й фахово встановить їх на монтажній рамі чи безпосередньо на сцені або майданчику та організує справжнє видовищне кріо-шоу будь-якого бажаного вам кольорового відтінку.

замовити

Замовити

СО2 джети