#фотомодель/назваопис і характеристикик-cтьціна

Замовити

Важкий дим

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

переглянути прайс

всі відео

Важкий дим

Як це не парадоксально, але саме цей важкий холодний низький дим здатен викликати відчуття легкості, м’якого внутрішнього тепла та польоту десь високо в небі понад хмарами – там, де живуть тільки ангели.

Саме завдяки створенню неймовірної краси ефекту витання серед хмар – білих, рожевих, блакитних чи іншого улюбленого кольору – важкий дим вже давно став невід’ємним атрибутом першого танцю молодят на весіллі. Це недороге, але дуже ефектне доповнення до сценарію корпоративного свята, презентації, дня народження, шоу-програми, відеокліпу дозволить підкреслити особливо романтичні моменти, додати подіям атмосфери таємничості та інтриги.

Важкий дим створює спеціальна дим-машина, іншими словами, генератор важкого диму. З’являється ефект щільного білого диму на основі СО2, який низько стелиться. Висота і щільність диму можуть регулюватися від 15 см до 0,5 метра. Залежно від потужності, генератора цілком вистачає, щоб заповнити простір, сцену чи майданчик густим димом. Особливо ефектно важкий дим поєднується зі сценічним світлом заливного типу, яке може забарвлювати його різними кольорами. Дим, який виробляють генератори важкого диму, абсолютно безпечний для здоров’я і може застосовуватися як в приміщеннях, так і у відкритому просторі.

Ми працюємо на ринку спецефектів більше 10 років.  Ми не надаємо дешевих послуг з саморобними дешевими машинками важкого диму.

Тому якісний результат – гарантований!

замовити
Варшава

Замовити

Важкий дим