Замовити

Подіум

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Подіум

Подіум дасть можливість вашим гостям побачити на святі найважливіше, найцікавіше чи найголовніше. Експериментуйте з формою сценічного подіуму: круглий, прямокутний, зі сходинками. ПРІМОЛАЙТ порадить, яка з них найкраще відповідатиме його призначенню: для молодят, для музикантів чи для вручення нагород.

Тому на вашому святі подіум буде не тільки вигідним підвищенням, а й ефектним та елегантним елементом загального стилю оформлення залу.

Якщо ви плануєте розміщення сцени висотою до 1 метра в приміщенні чи на вулиці, то вам рекомендуємо взяти в оренду модульні подіуми. Це дюралюмінієві конструкції розміром 1 метр на 2 метри, з яких можна зібрати сцену практично будь-яких розмірів. Їх збирають вручну і міцно фіксують з допомогою міжподіумних стяжок. Висота такої сцени може складати 25 см, 50 см, 75 см, 1 метр.

Для весілля, ювілею, корпоративу сценічні подіуми беруть в оренду, якщо запланований виступ музичної групи, але в приміщенні ресторану, бару, кафе, готелю нема сценічного майданчика. Дуже часто подіуми в оренду замовляють для проведення свята на свіжому повітрі. Під відкритим небом з них конструюють сцену для розміщення на ній звукової апаратури, виступу керівництва, нагороди учасників, роботи ведучого, музикантів, артистів, діджея.

На семінари чи конференції сценічні подіуми беруть в оренду, щоб зібрати з них сцену, на якій виступає лектор і встановлюється екран проектора.

На дитячі свята сценічні подіуми орендують для музичних і танцювальних виступів дітей на сцені.

Окрім сценічних подіумів, для оформлення інтер’єрів приміщень, у яких відбувається свято чи відзначається якась небуденна подія, все частіше використовують декоративні подіуми. Адже це прекрасна можливість розділити простір свята на зони.

Іноді з подіумів  зводять багаторівневі підлоги для того, щоб створити підлогове освітлення, вмонтувавши світильники в подіум. Нижнє освітлення використовують для створення романтичної атмосфери або для експозиційного підсвічування. Наприклад, щоб виділити певний символічний елемент декору або міні-виставку.

Подіуми можна використати, наприклад, для створення невеличкого зимового саду. Або щоб зробити акцент на рослинах у стильних кашпо чи на розкішних квіткових композиціях. Вони можуть бути одноярусними або багатоярусними. Стіни над такими подіумами прикрашають зображенням, наприклад, романтичного пейзажу. Особливо доцільно це буде при декоруванні невеликого залу для проведення весілля, корпоративу, ювілею тощо.

замовити

Замовити

Подіум