Замовити

Шатро

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Шатро

Уявіть своїх гостей на відкритому просторі погожої днини. Легкий вітерець навіває приємні святкові фантазії. Сонце додає ошатності усьому оздобленню. Блакить чистого неба переконує, що життя – це пісня.

Шляхетно. Казково. І неймовірно красиво.

Для втілення цієї мрії ПРІМОЛАЙТ підбере для вас шатро або намет. Для музикантів буде доречною палатка. Цікавим та оригінальним рішенням є цілі павільйони. Тоді складається враження, що свято відбувається у маленькому затишному містечку.

Дуже зручним є каркасне шатро. Це ідеальний варіант для весілля чи корпоративного свята. Замість опор, розміщених по центру, і тросів, тенти збираються на алюмінієві каркаси, які є краями шатра. Відсутність центральної опори залишає простір всередині тенту відкритим, що дає можливість вільного огляду усього, що відбувається, для всіх учасників свята. Його можна встановити на будь-якій поверхні, в тому числі і на таких твердих поверхнях як пісок, гравій чи бетон. Ідеально підходить для використання в умовах обмеженого простору, наприклад, в невеликому садку, на терасі даху.

Каркасні шатра зручні для використання взимку, бо їх конструкція витримує сильний вітер та снігопад. Для створення комфортного мікроклімату всередині можна покласти настил та встановити обігрівачі. Тому сміливо можете планувати зустріч Нового року чи корпоратив взимку на відкритому повітрі. Ці шатра також відзначаються варіативністю місткості та просторових рішень. Можна з’єднувати кілька шатер в одне більшої площі або зібрати велике шатро Г- чи П-подібної форми.

Традиційні шатра відзначаються елегантністю старовинних форм, маючи при цьому всі переваги сучасних конструкцій. Вони дуже романтичні на вигляд. Дві підтримуючі опори всередині шатра можуть бути декоровані стрічками, квітами чи драпіровані тканиною. Місткість такого шатра залежить від його розміру і розрахована на 130, 200, 260 і 330 гостей включно з використанням столів та стільців. Ідеальні для весілля в традиційно романтичному стилі чи для свята, стилістика якого вимагає елегантності.

Шатра-пагоди відзначаються можливістю їх різноманітного використання: як основне приміщення для проведення свята і як додатковий відокремлений простір для буфету, бару, музикантів, відпочинку. Форма даху схожа на дах пагоди. Може бути зі стінами і без них. Часто використовують як оформлення входу в основне велике, наприклад, весільне шатро, у якому відбувається свято.

ПРІМОЛАЙТ підбере для вас найвідповіднішу модель шатра і укомплектує його усіма додатковими аксесуарами – настилом, обігрівачами, сценою, світлом тощо.

замовити

Замовити

Шатро