Замовити

Сцена

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Сцена

Якщо ви плануєте висоту сцени понад 1 метр, то слід взяти в оренду сцену Layher. Вона має підвищену міцність конструкції і підходить практично для будь-яких заходів. Наприклад, коли це виступ музичних груп, то не потрібно особливо турбуватися про спеціальне покриття для сцени. А якщо будуть виступати танцювальні колективи, потрібно замовити разом з орендою сцени лише тонкий ковролін, плівку чи тканину.
Коли сцена буде розміщена на вулиці і на ній буде знаходитися дороге звукове і світлове обладнання, то варто взяти в оренду сцену з накриттям (на випадок дощу, снігу, вітру). Накриття для сцени необхідне також, якщо плануєте підвішувати над нею світлове обладнання, апаратуру, прилади. 
Якщо у вас невеликий бюджет, можете взяти в оренду ферми на спеціальних стійках, щоб навісити на них світло, плакати, рекламу. 
ПРІМОЛАЙТ гарантує вам максимальну оперативність монтажу/демонтажу сцени; побудову нестандартних конструкцій для унікальних проектів; акуратне та надійне драпірування сцени, яке надасть їй презентабельного вигляду; водонепроникний дах; надійність конструкції, що дозволяє витримувати великі навантаження на подіум та складні погодні умови; добудови та режисерські рубки з можливістю монтажу світлодіодних екранів.

замовити

Замовити

Сцена