Замовити

Оренда світлового обладнання

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Оренда світлового обладнання

Не будемо вас втомлювати довгим переліком сучасного світлового обладнання команди ПРІМОЛАЙТ. Скажемо коротко і скромно – у нас є усе необхідне для світлового декорування святкових, урочистих і щоденних подій. Дискотечне світло та світлові ефекти, світломузику орендуйте тільки в ПРІМОЛАЙТ. Потужне і повноцінне сценічне концертне світло ви також знайдете у нас.

Ми гарантуємо, що підберемо світло для технічних райдерів будь-якого рівня складності. Також сміливо розраховуйте на консалтинг, поради та рекомендації досвідчених профі за горнятком чаю чи кави.

Адже ми добре знаємо, як за допомогою аплайтінгу можна приховати безліч дефектів приміщення або ж, навпаки, підкреслити його переваги. Та й презентабельність і успішність будь-якого заходу безпосередньо залежить від якості та кількості використовуваного світлового обладнання.

У нас ви можете взяти в оренду дискотечні прилади, оснащення для світлового декору приміщень, лазерні системи, сценічне і концертне динамічне та статичне світлове устаткування: рухомі голови, лазери, стробоскопи, світлодіодні прожектори, заливки, сканери, динамічні прилади, світлофільтри різноманітних кольорів, стійки для світлового обладнання.

ПРІМОЛАЙТ порадить і запропонує вам на вибір різноманітну світломузику на прокат у Львові. Динамічні прилади (дискотечне світло) в оренду - дуже недороге, але ефектне рішення, яке часто використовують на невеликих святах, корпоративах, дискотеках, вечірках. Світлові пушки створюють потужний світловий ефект. Вони незамінні, коли потрібно виділити артиста чи якийсь предмет на сцені. Найчастіше  світлову пушку в оренду замовляють тоді, коли необхідно забезпечити ефектний вихід на сцену чи подіум, звернути особливу увагу на когось чи на щось. Заливне світло – це прожектори, які розміщують на сцені чи підвішують на спеціальних конструкціях над сценою. Вони забезпечують світло різних кольорів і керуються за допомогою комп’ютера. Заливне світло беруть в оренду на заходи в приміщеннях, у яких недостатнє освітлення сцени, чи танцювального майданчика. Рухомі голови Spot і Wash схожі  динаміка їх світлових променів  регулюються через комп’ютерта ними цілий вечіркеруєсвітлорежисер. Це дає можливість створювати динамічні світлові картини та світлові фігури на підлозі, сцені, стелі, стінах.

Професійні світлорежисери з ПРІМОЛАЙТ попередньо оглянуть місце проведення свята чи концерту, складуть оптимальний варіант необхідних світлових приладів та обладнання, стараючись при цьому вкластися у ваш бюджет. Наші фахівці здійснять транспортування, завантаження та розвантаження, встановлення, монтаж та налаштування світлового облоднання.

 Окрім того, рекомендуємо Вам орендувати світлове обладнання у Львові разом с обслуговуючим персоналом, оскільки тільки досвідчений світлорежисер зуміє видобути з апаратури потрібний ефект.

замовити

Замовити

Оренда світлового обладнання