Замовити

Світлове декорування залів

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Світлове декорування залів

Світлове декорування – прекрасне і модне як у нас, так і на заході.  За допомогою світла ви  ідеально доповните традиційний текстильний декор та флористичне оформлення будь-якого свята: весілля, корпоративу, вечірки, церемонії чи іншої імпрези. ПРІМОЛАЙТ пропонує світлове оформлення інтер’єрів, екстер’єрів приміщень, освітлення декорацій.

Найчастіше під час організації свята запитують про освітлення декорацій позаду столу молодят; підсвітку колон і стін весільного залу; акцентування з допомогою світла уваги на текстильному декорі та флористичних композиціях; проекцію рухомих малюнків (гобо) на стелю чи танцмайданчик; підсвітку першого танцю молодят; світлове акцентування з використанням спецефектів (напр. важкого диму для «танцю на хмарках»); освітлення весільного шатра.

За допомогою професійного обладнання ПРІМОЛАЙТ зробить це яскраво та ефектно. Для створення дизайну та стилістики події наша команда має досвідчених фахівців, які візуалізують ваші бажання, кожного разу створюючи шедеври світлового декорування.

Досконало володіючи технікою аплайтінгу, ми поглибимо святкову атмосферу бенкетних залів; оформимо в кольорах вашої компанії зали для проведення бізнес-зустрічей та корпоративів; розставимо світлові акценти під час маркетингових та рекламних акцій, презентацій та конференцій, зйомок відеокліпів і фільмів.

Світлове декорування однаково ефектно виглядатиме при використанні його всередині приміщення і в ролі додаткового освітлення окремих зон свята, що проводиться на вулиці або на природі. Наприклад, спеціально підсвічені діджейські столи та барні стійки забезпечать зональне ділення і обов’язково додадуть святкового настрою.

Ми використовуємо енергоефективні LED-лампи, які не нагріваються і підключаються до пульту світлорежисера. Такий підхід дозволяє змінювати забарвлення підсвічування, підкреслюючи цим основні події вашого свята.

замовити
Світлове декорування
Панська гора
Світлове декорування

Замовити

Світлове декорування залів