Замовити

Звук

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

з

Звукове оформлення

На будь-якому святі після чарчини-другої у гостей пробуджуються неабиякі таланти. Їх нестримно тягне поспівати – хором чи поодинці, та потанцювати – гуртом чи парами. Відтак пункт «забезпечення музично-звукового супроводу» потрапляє у список організаторів одним  із перших.

Звертайтеся у ПРІМОЛАЙТ, якщо хочете, аби ваше свято звучало не тільки голосно, а й справді якісно. І особливо, коли у вас виступають дуже вимогливі виконавці зі складним технічним райдером.

Правильно вибрати звукове обладнання – непросто. Адже технічні умови та звукові вимоги є різними для кожної окремо взятої події. І доволі складно озвучити музичну групу, в якій використовують велику кількість різноманітних музичних інструментів та є кілька вокалістів з різним тембром голосу. Але коли до справи береться ПРІМОЛАЙТ – досвідчений організатор професійного звукового оформлення у Львові, який найперше враховує той простий факт, що гість приходить на свято, дискотеку, концерт з метою отримувати задоволення, в тому числі і від оригінального та живого звучання, то у вас завжди буде все гаразд із звуком.

Ми гарантуємо найвищу оцінку нашої праці: «Звучить, як у студії». А це означає, що при передачі звуку з допомогою звукопосилюючої апаратури відсутні сторонні шуми і зовнішні спотворення, звучання збалансоване за динамікою та частотами і є комфортним для слуху.