Замовити

Готові комплекти

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Готові комплекти

Завдяки своєму багаторічному досвіду та перевіреній на різних заходах апаратурі ПРІМОЛАЙТ залюбки запропонує вам готові звукові комплекти.

Відповідно до ваших потреб в озвученні ведучого, кавер-гуртів, музикантів чи виїзної церемонії, презентації, корпоративу - ми надамо вам усе необхідне звукове обладнання. А присутність на святі звукорежисера гарантує ідеальне звучання готового комплекту.

Найпопулярнішими є звукові комплекти Мінімальний, Популярний і Стандарт.

Комплект «Мінімальний». До нього входять 2 звукові колонки потужністю 1кВт; 1 радіомікрофон класу профі; мікшерний пульт SOUNDCRAFT на 8 каналів, необхідний для підключення мікрофону. Підходить для приміщень до 100 кв.м і кількості людей до 100 чоловік, коли планується виступ одного ведучого чи людей, що виступають почергово, а також артистів під звукову фонограму. Використовується найчастіше на конференціях, семінарах, презентаціях, невеликих корпоративних заходах, відкриттях виставок, дитячих святах.

Комплект «Популярний». Містить 4 колонки (2 топи і 2 саби) потужністю 2-3 кВт; 2 радіомікрофони класу профі; мікшерний пульт SOUNDCRAFT на 8 каналів для підключення мікрофонів. Розрахований на приміщення до 300 кв.м і кількість людей до 250 чоловік, коли планується виступ кількох ведучих або кількох одночасно виступаючих, а також артистів під звукову фонограму. Підходить для проведення корпоративів, свят, весіль, ювілеїв, конференцій тощо.

Комплект «Стандарт».  Використовують для проведення свят, весіль, корпоративів, ювілеїв та інших заходів,  на яких передбачений виступ музичного колективу в живому виконанні. Зазвичай найбільш поширений склад музичної групи – це вокаліст, гітарист, бас-гітарист, барабанщик Тому до складу комплекту входять: 8 звукових колонок (4 топи і 4 саби) та 3 сценічних монітори потужністю 5-6 кВт; 2-3 радіомікрофони класу профі для кілько ведучих та одночасно виступаючих; вокальні мікрофони для вокалістів, інструментальні – для гітари та бас-гітари, мікрофони для ударної установки, стійки під мікрофони; ударна установка; аналоговий звуковий пульт SOUNDCRAFT на 24 канали; 2 комбопосилювачі – гітарний і басовий. Цей звуковий комплект розрахований на приміщення до 600 кв.м та кількість людей до 550 чоловік.

замовити

Замовити

Готові комплекти