Замовити

Оренда звукового обладнання

Дякуюємо

Ми зв'яжемось з вами найближчим часом.

всі відео

Оренда звукового обладнання

Оренда звукового обладнання у ПРІМОЛАЙТ – це абсолютно творчий процес. Ми працюємо з різною технікою: акустичними системами, підсилювачами звуку, мікшерними пультами, динамічними мікрофонами та радіосистемами, кроссоверами, ліміторами тощо. Однак правильне та вдале  поєднання усієї цієї техніки - це радше мистецтво, аніж раціональний вибір.

Прокат музичної апаратури для нас — це комплекс професійних послуг з оренди, встановлення та технічного обслуговування високоякісного обладнання для концертів, шоу, весіль, корпоративів, ювілеїв, дискотек. Правильно підібраний в оренду звук і прокат звукових приладів - це відповідальна і досить складна справа, але ПРІМОЛАЙТ завжди готовий вам допомогти.

Для якості озвучення вашого свята не останнє значення має сам концертний майданчик і місце проведення свята. Адже добре відомо, що різні приміщення можуть мати дуже різні акустичні характеристики. Тому ми в першу чергу знайомимось з ними і враховуємо усі акустичні параметри,  плануючи вимоги до кількості та якості звуку в оренду.

А озвучення свята на природі взагалі вимагає особливого підходу, адже тут необхідно передбачити особливості того чи іншого майданчика, щоб у гостей не було зіпсутого враження від виступу чудових виконавців та музичних команд. Вибираючи для вас музичну апаратуру в оренду у Львові для використання її на природі, ми попіклуємося про джерело електроживлення та його заземлення, суворо дотримуючись техніки безпеки.

Особливі вимоги (крім достатньої потужності та якості акустичних систем) запрошені вами  професійні музиканти висувають до беклайну.

Беклайн (від англ. back - позаду, line -лінія) – це система забезпечення звуку на самій сцені для артистів, які виступають, а іншими словами, необхідне для роботи артистів звукове обладнання – мікшерні пульти, інструментальні та вокальні мікрофони, монітори, гітарні коміки, басові комбіки, барабанна установка, звукові обробки, дібокс тощо.

Тому ми особливо дбаємо про те, щоб оренда беклайну завжди була у строгій відповідності до вимог музичної групи.

Ми обслуговуємо: весілля, новорічну ніч, ювілей, корпоратив, день народження.

замовити

Замовити

Оренда звукового обладнання